WYBIERZ WERSJĘ JĘZYKOWĄPL EN
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W DNIACH
Poniedziałek – Piątek od 09:00 – 16:00
Sobota od 10:00 - 12:00
TELEFONY KOMÓRKOWE
+48 602 766 246
+48 692 470 251
TELEFONY
+48 13 43 651 85
+48 13 42 031 85

KUP BILET ONLINE

WYJAZD Z:

PRZYJAZD DO:

Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours

Opinie naszych klientów

22 sierpień 2014 Godzina: 18:10
Jestem uczestniczką wycieczki "Pocztówki z Włoch", organizowanej w dniach 09-18.08.2014 przez Rainbow Tours, którą od strony transportowej obsługiwała Firma Adamis Tours. Chciałabym serdecznie podziękować za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Autokar był bardzo wygodny i przede wszystkim sprawny. Szczególne podziękowania chciałabym przekazać, za dobór pracowników. Panowie Kierowcy - Grzegorz i Maciej, to profesjonaliści w każdym calu. Sprawili, że czuliśmy się niezwykle bezpiecznie podczas podróży, a przy tym zawsze byli uśmiechnięci, życzliwie nastawieni do każdego i niezwykle pomocni, zwłaszcza podczas pakowania bagaży. Tak trzymać! Mam nadzieję, że zawsze będę na Was trafiać. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!
Aneta
13 sierpień 2014 Godzina: 21:42
Jeździłam z tym biurem przez 8 lat do Grecji. Bardzo dobrze zorganizowane i rzetelne biuro, miła obsługa. Ja również polecam to biuro każdemu kto wybiera się na Bałkany i do Grecji. Szybko i sprawnie dojedziesz na miejsce.
IRENA Z GORLIC
25 lipiec 2014 Godzina: 21:58
Super biuro, miła obsługa, byliśmy w Paralii hotel Orea Eleni, klimatyzacja, mydło, ręczniki, posiłki na miejscu. Po prostu polecam.
kera
25 styczeń 2014 Godzina: 23:58
Bardzo dobre Biuro , super kierowcy , trasa Krosno-Ateny z nimi szybko mija.Wrzesień 2013.
Mirek z Gorlic
16 czerwiec 2013 Godzina: 17:41
super biuro znam ich od lat polecam
dorota z salonik
29 maj 2013 Godzina: 22:33
JA TAKŻE CHCIAŁBYM COŚ TU DOPOWIEDZIEĆ DOBREGO O TYM PRZEWOŹNIKU ...JAK WIADOMO FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE ... A TO WIELKI KAPITAŁ ...JAK JEST DOBRANY ODPOWIEDNI ZESPÓŁ FIRMY .. W MOIM ODCZUCIU I NIE TYLKO MOIM ...BO I MOJEJ RODZINY ,KTÓRĄ MAM LICZNĄ NA CAŁYCH BAŁKANACH .............. POWIEM TAK... GRATULUJE FIRMIE ADAMIS TOURS ..TAKIEJ ZAŁOGI JAKA MA ..KTÓRĄ POZDRAWIAM. SZCZEGÓLNE WYRAZY SZACUNKU DLA PANI KASI....KTÓRĄ PRZY OKAZJI BARDZO ....GORĄCO POZDRAWIAM ...!!!!! WIELE MI POMOGŁA ,MIŁA I ŻYCZLIWA ..SYMPATYCZNA PANI.. :))))) WSZYSTKIM POLECAM TEGO PRZEWOŹNIKA I ZACHĘCAM Z NIM DO PODRÓŻOWANIA .. ZAPRASZAMY NA BAŁKANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DODAM ŻE MIESZKAM Z RODZINĄ W SERBII ,ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO POZNANIA TEGO PIĘKNEGO KRAJU I PRZYJAZNEGO NARODU SERBSKIEGO !!!!! ZDRAVO...VIDIMO SE .......
Grzegorz.... A PO SERBSKU ...Григорије
28 maj 2013 Godzina: 10:30
BARDZO SOLIDNE I ODPOWIEDZIALNE BIURO PODRÓŻY.PODRÓŻUJĘ Z DZIECMI JUZ 7 LAT I NIGDY NIE BYŁO ZADNEGO PROBLEMU.OBSŁUGA BARDZO MIŁA I UPRZEJMA ZARÓWNO PRZEZ TELEFON JAK I W AUTOKARACH I BUSACH .NAPRAWDE GODNI POLECENIA I POCHWAŁ.DLA WŁAŚCIĆELA I PRACOWNIKÓW 6+. SERDECZNIE POZDRAWIAM. BEATA
BEATA
21 styczeń 2013 Godzina: 19:28
CHCESZ MIEĆ NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA Z WYCIECZKI TO PO PROSTU JEDZ NA WYCIECZKĘ Z ADAMISEM ŚWIETNA ORGANIZACJA NIE ZWYKŁE ATRAKCJE ŚWIETNA ATMOSFERA I BARDZO WYGODNE AUTOKARY POZDRAWIAM !!!
DANIEL
30 lipiec 2012 Godzina: 13:17
Od kilku lat jeżdżę z tą firmą do Grecji do Olimpic, podróż trwa ok. doby, zależy ile się czeka na granicy (dwa kraje spoza Unii), są częste postoje. Tylko raz w tym roku spotkałam nerwowego i kłótliwego, co było już widać w Olimpic (przez niego staliśmy 5 godzin na granicy węgierskiej) ale to się zdarza w każdym zawodzie, a niektórych pasażerów to wogóle bym wysadziła na pierwszym postoju, udają Bóg wie kogo. Pozostali Panowie Kierowcy bardzo mili i sympatyczni a zwłaszcza Pan Grzegorz i Pan Maciek z którymi miałam szczęście jechać kilka razy i chętnie pojadę na kolejne urlopy, świetni kierowcy. Pozdrawiam serdecznie wdzięczna pasżerka .
Teresa z Katowic
25 czerwiec 2012 Godzina: 11:22
Bardzo rzetelne Biuro Podróży, jazda z tym Biurem nigdy Ci sie nie znuży Aż serce sciska , tak przystojne są przy kierownicy chłopiska szkoda , że ze mnie już taka stajucha a z taką babką taki obgonek se nie pogrucha!!!! Laski niczym piękna afrodyta, Udzielają informacji kto o wczasy pyta. Z ceny nawet się spuszczają i dlatego takie branie mają!!!!! Powodzenia do miłego zobaczenia!
koło gospodyń wiejskich
  • Jestem uczestniczką wycieczki "Pocztówki z Włoch", organizowanej w dniach 09-18.08.2014 przez Rainbow Tours, którą od strony transportowej obsługiwała Firma Adamis Tours. Chciałabym serdecznie podziękować za komfort i bezpieczeństwo jazdy....
  • Jeździłam z tym biurem przez 8 lat do Grecji. Bardzo dobrze zorganizowane i rzetelne biuro, miła obsługa. Ja również polecam to biuro każdemu kto wybiera się na Bałkany i do Grecji. Szybko i sprawnie dojedziesz na miejsce.
  • Super biuro, miła obsługa, byliśmy w Paralii hotel Orea Eleni, klimatyzacja, mydło, ręczniki, posiłki na miejscu. Po prostu polecam.
  • Bardzo dobre Biuro , super kierowcy , trasa Krosno-Ateny z nimi szybko mija.Wrzesień 2013.
  • super biuro znam ich od lat polecam

Nasi partnerzy