WYBIERZ WERSJĘ JĘZYKOWĄPL EN
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W DNIACH
Poniedziałek – Piątek od 09:00 – 16:00
Sobota od 10:00 - 12:00
TELEFONY KOMÓRKOWE
+48 602 766 246
+48 692 470 251
TELEFONY
+48 13 43 651 85
+48 13 42 031 85

KUP BILET ONLINE

WYJAZD Z:

PRZYJAZD DO:

Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours

Dlaczego Adamis Tours

Adamis Tours to najlepsze biuro podróży w Krośnie, które specjalizuje się w wyjazdach do Grecji.
Marzysz o wypoczynku? Tęsknisz za słońcem i ciepłym morzem? Może w Twojej głowie zaczęły kiełkować myśli o wyjątkowej i niepowtarzalnej wycieczce połączonej z wypoczynkiem? A może potrzebujesz szybko dostać się na Południe Europy? Biuro podróży z Krosna z przyjemnością pomoże Ci w realizacji marzeń i planów.
Przejazdy do Grecji, przejazdy do Macedonii, przejazdy do Serbii. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie! Zaplanuj swoją podróż i urlop z biurem Adamis Tours. Pomyśl tylko jak chcesz spędzić wakacje. Wycieczki Grecja, wycieczki Macedonia czy urlop na Riwierze Olimpijskiej w Paralii. Grecja jest najlepszym miejscem wypoczynku dla każdego. Dla grupy przyjaciół, dla rodziny, dla singli. Wczasy w Grecji to świetna atmosfera, pewna pogoda, pyszne jedzenie, piękna przyroda i uśmiechnięci mieszkańcy.
Pomożemy Ci zorganizować wakacje na greckich wyspach. Jeśli pragniesz zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca to tylko na Santorini. Zapewnimy Ci nocleg nad samym morzem oraz pomożemy w organizacji transportu na wyspę, promem lub samolotem. Dzięki Adamis Tours spędzisz najpiękniejsze wakacje w Grecji, wakacje na Peloponezie, wakacje na Chalkidiki czy wakacje na Riwierze Olimpijskiej.
Ponadto, biuro podróży Adamis Tours posiada w swojej ofercie bilety do Serbii, Macedonii, bilety do Grecji, bilety do Koszyc, bilety do Budapesztu. U nas zarezerwujesz bilet do Novego Sadu, bilet do Belgradu, bilet do Niszu, Skopje, czy bilet do Aten. Bilety można kupić on-line na naszej stronie internetowej www.adamistours.pl lub zarezerwować bezpośrednio w naszym biurze, osobiście, telefonicznie czy drogą mailową.
Natomiast, jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem autokaru to świetnie trafiłeś, ponieważ posiadamy komfortowe autokar, które spełniają najwyższe standardy. Oferujemy m.in. wynajem autokarów i busów na wycieczki szkolne, wynajem autokarów na wycieczki zagraniczne,  wesela.

Posiadamy własne autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników. 

Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto z nami nawiązać współpracę lub zadajesz sobie pytanie typu, co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku? 
Słusznie, masz do tego prawo. To w końcu Ty wybierasz, oczekujesz i wydajesz ciężko zarobione pieniądze, aby Twoja wycieczka była niezapomniana przygodą. 
Co nas wyróżnia: 
- rzetelność 
- terminowość 
- doświadczenie 
- bezpieczeństwo 
- zaangażowanie 
- wiarygodność 

Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów. Możesz obdarzyć nas zaufaniem, a my możemy być wciąż atrakcyjnym cenowo, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. 

Zajmujemy się kompleksową organizacją wycieczek i wczasów na życzenie klienta. 

Zapraszamy do naszego biura na ul. Bursaki 29 (hala MOSiR)

Zespół ADAMIS TOURS

  • Jestem uczestniczką wycieczki "Pocztówki z Włoch", organizowanej w dniach 09-18.08.2014 przez Rainbow Tours, którą od strony transportowej obsługiwała Firma Adamis Tours. Chciałabym serdecznie podziękować za komfort i bezpieczeństwo jazdy....
  • Jeździłam z tym biurem przez 8 lat do Grecji. Bardzo dobrze zorganizowane i rzetelne biuro, miła obsługa. Ja również polecam to biuro każdemu kto wybiera się na Bałkany i do Grecji. Szybko i sprawnie dojedziesz na miejsce.
  • Super biuro, miła obsługa, byliśmy w Paralii hotel Orea Eleni, klimatyzacja, mydło, ręczniki, posiłki na miejscu. Po prostu polecam.
  • Bardzo dobre Biuro , super kierowcy , trasa Krosno-Ateny z nimi szybko mija.Wrzesień 2013.
  • super biuro znam ich od lat polecam

Nasi partnerzy