WYBIERZ WERSJĘ JĘZYKOWĄPL EN
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W DNIACH
Poniedziałek – Piątek od 09:00 – 16:00
Sobota od 10:00 - 12:00
TELEFONY KOMÓRKOWE
+48 602 766 246
+48 692 470 251
TELEFONY
+48 13 43 651 85
+48 13 42 031 85

KUP BILET ONLINE

WYJAZD Z:

PRZYJAZD DO:

Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours

Polska - Grecja

Polska – Grecja

Marzyłeś o podróży do Grecji? Odwiedź jeden z największych ośrodków turystycznych w Europie – Ateny. Dzięki biurze podróży ADAMIS TOURS przewozy do Aten są tak łatwe do zrealizowania. A może przekona Cię piaszczysta plaża Korinos ze złotym piaskiem, typowe greckie tawerny, restauracje i kluby oraz malownicza okolica. Poznaj Macedonię, która oferuje światowej klasy zabytki i niezwykłe cuda natury. Te i wiele innych intrygujących atrakcji czeka na Ciebie w Grecji. Wyruszamy we wtorki i wracamy do Polski w piątki.
Cały rozkład jazdy załączony w pliku:
(rozkład jazdy – pdf)

Pamiętaj, na przejazd wymagany jest ważny dokument tożsamości: paszport lub dowód osobisty.
Bilet dwustronny typu OPEN jest ważny 6 miesięcy.
Dzieci oraz młodzież do 18 roku życia podróżujący samodzielnie są zobowiązani do wykupienia biletu normalnego oraz do wypełnienia upoważnienia do przewozu osoby niepełnoletniej.
Dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta przysługuje 10 % zniżki (karta nadawana jest klientom, którzy podróżowali z firmą ADAMIS TOURS co najmniej 5 razy).
Zapoznaj się z naszym cennikiem:
(cennik – pdf)

Każdy pasażer ma prawo zabrać ze sobą nieodpłatnie 2 sztuki bagażu: 1 bagaż główny o wadze 25 kg i łącznych wymiarach 190 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz 1 bagaż podręczny do 5 kg.
Szczegółowy opis warunków przewozu znajdziesz w  pliku:
(warunki przewozu – pdf)

  • Jestem uczestniczką wycieczki "Pocztówki z Włoch", organizowanej w dniach 09-18.08.2014 przez Rainbow Tours, którą od strony transportowej obsługiwała Firma Adamis Tours. Chciałabym serdecznie podziękować za komfort i bezpieczeństwo jazdy....
  • Jeździłam z tym biurem przez 8 lat do Grecji. Bardzo dobrze zorganizowane i rzetelne biuro, miła obsługa. Ja również polecam to biuro każdemu kto wybiera się na Bałkany i do Grecji. Szybko i sprawnie dojedziesz na miejsce.
  • Super biuro, miła obsługa, byliśmy w Paralii hotel Orea Eleni, klimatyzacja, mydło, ręczniki, posiłki na miejscu. Po prostu polecam.
  • Bardzo dobre Biuro , super kierowcy , trasa Krosno-Ateny z nimi szybko mija.Wrzesień 2013.
  • super biuro znam ich od lat polecam

Nasi partnerzy