WYBIERZ WERSJĘ JĘZYKOWĄPL EN
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W DNIACH
Poniedziałek – Piątek od 09:00 – 17:00
Sobota od 09:00 - 13:00
TELEFONY KOMÓRKOWE
+48 602 766 246
+48 692 470 251
TELEFONY
+48 13 43 651 85
+48 13 42 031 85

KUP BILET ONLINE

WYJAZD Z:

PRZYJAZD DO:

Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours

Dlaczego Adamis Tours

Adamis Tours to najlepsze biuro podróży w Krośnie, które specjalizuje się w wyjazdach do Grecji.
Marzysz o wypoczynku? Tęsknisz za słońcem i ciepłym morzem? Może w Twojej głowie zaczęły kiełkować myśli o wyjątkowej i niepowtarzalnej wycieczce połączonej z wypoczynkiem? A może potrzebujesz szybko dostać się na Południe Europy? Biuro podróży z Krosna z przyjemnością pomoże Ci w realizacji marzeń i planów.
Przejazdy do Grecji, przejazdy do Macedonii, przejazdy do Serbii. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie! Zaplanuj swoją podróż i urlop z biurem Adamis Tours. Pomyśl, tylko jak chcesz spędzić wakacje. Wycieczki Grecja, wycieczki Macedonia czy urlop na Riwierze Olimpijskiej w Paralii. Grecja jest najlepszym miejscem wypoczynku dla każdego. Dla grupy przyjaciół, dla rodziny, dla singli. Wczasy w Grecji to świetna atmosfera, pewna pogoda, pyszne jedzenie, piękna przyroda i uśmiechnięci mieszkańcy.
Pomożemy Ci zorganizować wakacje na greckich wyspach. Jeśli pragniesz zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca to tylko na Santorini. Zapewnimy Ci nocleg nad samym morzem oraz pomożemy w organizacji transportu na wyspę, promem lub samolotem. Dzięki Adamis Tours spędzisz najpiękniejsze wakacje w Grecji, wakacje na Peloponezie, wakacje na Chalkidiki, czy wakacje na Riwierze Olimpijskiej.
Ponadto, biuro podróży Adamis Tours posiada w swojej ofercie bilety do Serbii, bilety do Macedonii, bilety do Grecji, bilety do Koszyc, bilety do Budapesztu. U nas zarezerwujesz bilet do Novego Sadu, bilet do Belgradu, bilet do Niszu, bilet do Skopje, czy bilet do Aten. Bilety można kupić on-line na naszej stronie internetowej www.adamistours.pl lub zarezerwować bezpośrednio w naszym biurze, osobiście, telefonicznie czy drogą mailową.
Natomiast, jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem autokaru to świetnie trafiłeś, ponieważ posiadamy 3 komfortowe autokary marki BOVA Magiq i VDL FUTURA z 2009, 2010 i 2012 roku, które spełniają najwyższe standardy. Oferujemy m.in. wynajem autokarów na wycieczki szkolne, wynajem autokarów na wycieczki zagraniczne, wynajem autokarów na wesela, ponadto oferujemy wynajem busów w kraju i za granicą.

Ponadto oferujemy wycieczki rowerowe : Austria, Włochy – Riva del Garda, Grecja – Cypr, Hiszpania i wiele innych.  

ADAMIS TOURS to najlepsze biuro podróży w Krośnie, które już przez długi czas działa w branży turystycznej. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz dążenie do perfekcji.  Każdego roku organizujemy dla naszych klientów niezapomniane wycieczki w malownicze miejsca. 

Tęsknisz za słońcem i ciepłym morzem? Chcesz połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem? Wybierz się na zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży ADAMIS TOURS. Pomożemy Ci zorganizować wakacje na greckich wyspach. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Zapewniamy aktywny wypoczynek. Nasze wycieczki są wyjątkowe dzięki szerokiemu wachlarzu aktywności, zajęć tematycznych i wykwalifikowanej kadrze instruktorów i przewodników. Organizujemy wycieczki fakultatywne w ciekawe miejsca, sprawnie zorganizowane i z polskim przewodnikiem. 

Posiadamy własne autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników, pilotów i opiekunów. Oferujemy wynajem autobusów, wynajem busów o wysokim standardzie (klimatyzacja, DVD, toaleta). 

Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto z nami nawiązać współpracę lub zadajesz sobie pytanie typu, co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku? 
Słusznie, masz do tego prawo. To w końcu Ty wybierasz, oczekujesz i wydajesz ciężko zarobione pieniądze, aby Twoja wycieczka była niezapomniana przygodą. 
Co nas wyróżnia: 
- rzetelność 
- terminowość 
- doświadczenie 
- bezpieczeństwo 
- zaangażowanie 
- wiarygodność 

Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów. Możesz obdarzyć nas zaufaniem, a my możemy być wciąż atrakcyjnym cenowo, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. 

Zajmujemy się kompleksową organizacją wycieczek i wczasów na życzenie klienta. 

Zapraszamy do naszego biura na Dworcu PKS w Krośnie.

Zespół ADAMIS TOURS

  • Jestem uczestniczką wycieczki "Pocztówki z Włoch", organizowanej w dniach 09-18.08.2014 przez Rainbow Tours, którą od strony transportowej obsługiwała Firma Adamis Tours. Chciałabym serdecznie podziękować za komfort i bezpieczeństwo jazdy....
  • Jeździłam z tym biurem przez 8 lat do Grecji. Bardzo dobrze zorganizowane i rzetelne biuro, miła obsługa. Ja również polecam to biuro każdemu kto wybiera się na Bałkany i do Grecji. Szybko i sprawnie dojedziesz na miejsce.
  • Super biuro, miła obsługa, byliśmy w Paralii hotel Orea Eleni, klimatyzacja, mydło, ręczniki, posiłki na miejscu. Po prostu polecam.
  • Bardzo dobre Biuro , super kierowcy , trasa Krosno-Ateny z nimi szybko mija.Wrzesień 2013.
  • super biuro znam ich od lat polecam

Nasi partnerzy